X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13&14/1/2018 (2η ορθη επανάληψη)
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10028
Ώρα ανάρτησης: 10/1/2018    13:19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ 2002 ( 10η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
Αρης Θεσσαλονίκης - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Ερμής Ευόσμου - Μπέμπηδες 2000 ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς - Ντίνος Κούης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.


ΝΕΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.

ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ελπίδες Χαλάστρας - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ------- 0 – 3 α/α


ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Ιωνικός





ΝΕΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ Χ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ Χ.
Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης

ΝΕΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ερμής Ευόσμου --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Μ.
Φοίνικας Πολίχνης – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Κανονιέρηδες - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.


ΝΕΩΝ - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρια -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Σάντος -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-01-2018
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Πανόραμα




ΝΕΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) - Αρης Θεσσαλονίκης------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κολχικού


ΝΕΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Μαραθώνας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.


ΝΕΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.
ΑΕ Φαλήρου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.


Αναγέννηση Επανομής - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ --------- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών




ΝΕΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 10η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Μ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :BALLOUSHA M.
Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Λητής








































ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ


ΠΑΙΔΩΝ 2003 (10η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς - Ντίνος Κούης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ - ΠΑΟΚ 2004
Γήπεδο ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.
Μπέμπηδες 2000 - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
ΧΑΝΘ - Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 10.30




ΠΑΙΔΩΝ 2004 (10η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΛΑ Σ.
Άρης Θεσσαλονίκης - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.
Ντίνος Κούης - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.
ΠΑΟΚ 2005 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.








ΠΑΙΔΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΔΕΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΑΓΧΙΑΛΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ Γ.
FOUL TRAINING - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΙΔΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Δόξα Ελπίδας - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1)
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 12.00

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :BALOUSHA M.


ΠΑΙΔΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Εθνικός Ευόσμου - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ Χ.
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.



ΠΑΙΔΩΝ - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) - Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ - Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Μακεδονικός - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
Κανονιέρηδες - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.


ΠΑΙΔΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Πυλαίας 0 – 3 α/α

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρια -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.
Ακρίτες Συκεών – Σάντος
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :BALOUSHA M.
Ιωάννης Παπάφης - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Μ.
Πανόραμα - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα: 14.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.


ΠΑΙΔΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.
ΑΕ Φαλήρου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
Μαραθώνας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς-------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
Ερμής Καλαμαριάς – SHOOTERS
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.



ΠΑΙΔΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.
Αναγέννηση Ρυσίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.
Ορφέας Σουρωτής - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΙΑΚΟΣ Ζ.


ΠΑΙΔΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (10η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π.
Κισσός Χορτιάτη - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.

ΔΙΑΠΛΑΣΗ - Εθνικός Λαγυνών ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Αξιός Ανατολικού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΧΟΣ Β.





















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Καμπανιακός
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 16.15

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 15.00

FOUL TRAINING - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 09.00

Ελευθεριακός - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 17.30

Αστέρας Αμπελοκήπων - Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.










ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :BALLOUSHA M.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Μ.

Ερμής Ευόσμου - Ντίνος Κούης ------ ΑΝΑΒΟΛΗ


ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΕΟ Β.Ι.Π.Α ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.
Μακεδονικός - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)


Σάντος - Ερμής Καλαμαριάς ---------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.
Πρωταθλητές Πεύκων - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΗΤΑΚΙΔΟΥ Μ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα: 13.30



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) - Αχιλλέας Περαίας 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.
ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας
Γήπεδο PLANET ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΟΥ Α.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΤΕΡΜΩΝ - 3 – 0 α/α
Δόξα Αδένδρου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ώρα: 11.00
Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου - ώρα: 09.00
Ακαδημία Οι Αετοί - ΑΕ Νέων Σίνδου - ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών: ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Ερμής Ευόσμου: 0 – 3 α/α
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 12.00
Δόξα Ελπίδας - Αίας Ευόσμου: - ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): - ώρα: 10.00
ΑΕ Ρετζικίου - Κεραυνός Κολχικού: - ώρα: 13.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - Αστέρια: - ώρα: 11.00
Ελπίδες Συκεών - ΒΑΟ: - ώρα: 09.00
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ - Εθνικός Μετεώρων: - ώρα: 10.00
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): - ώρα: 09.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ - Κανονιέρηδες: - ώρα: 10.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 10.00
Μπέμπηδες 2000 - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: - ώρα: 09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αρης Θεσσαλονίκης: - ώρα: 11.00










ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ )

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): - ώρα: 10.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 11.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: - ώρα: 12.00
Αναγέννηση Προχώματος - ΜΑΣ Αγχιάλου: - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): - ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - Ολυμπιακός Κυμίνων: - ώρα: 10.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ - ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ.ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ: - ώρα: 10.00
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: - 0 – 3 α/α
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - Αγροτικός Αστέρας: - ώρα: 09.00
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007): - ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: FOUL TRAINING





ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) –ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Παύλος Μελάς - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2): - ώρα: 11.00
Ερμής Ευόσμου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): - ώρα: 10.00
Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Συκεών: - 0 – 3 α/α
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου: ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Μαραθώνας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - 3 – 0 α/α
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 09.00
Αχιλλέας Τριανδρίας - ART SOCCER SCHOOL: - ώρα: 13.00
Αριστοτέλης - Εθνικός Πυλαίας: - ώρα: 11.00
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 10.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ώρα: 12.00


















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΔΑΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): - ώρα: 12.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 11.00
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ:Ολυμπιακός Κυμίνων
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Παύλος Μελάς - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): - ώρα: 12.00
Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010): - ώρα: 10.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009): - ώρα: 11.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS
Μαραθώνας - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 11.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: - ώρα: 09.00
Αναγέννηση Ρυσίου - SHOOTERS ACADEMY: - ώρα: 10.00
Μπέμπηδες 2000 - Αχιλλέας Τριανδρίας: - ώρα: 12.00
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ώρα: 13.00
ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

FOUL TRAINING - Μακεδονικός Γέφυρας: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: - ώρα: 12.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων: - ώρα: 11.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Συκεών: - ώρα: 13.00





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.