X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρωταθλήματα Υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας Οι αγώνες κατάταξης της β’ φάσης στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων 11 Χ 11 Οι νέοι όμιλοι και ο τρόπος διεξαγωγής τους
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10296
Ώρα ανάρτησης: 12/4/2018    21:41

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ο τρόπος διεξαγωγής των αγώνων κατάταξης – β’ φάσης στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων 11 Χ 11 των Πρωταθλημάτων Υποδομών της Ένωσης:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης, 2. Ελπίδες Ηλιούπολης, 3. Μακεδόνες, 4. ΑΕ Φιλύρου

2ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου, 2. Δόξα Ελπίδας, 3. ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, 4. Νίκη Ευκαρπίας

3ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ιωνικός, 2. Ηρακλής Αμπελοκήπων, 3. Γιώργος Κούδας, 4. ΑΣ Νεάπολης Andrie Vieirinha

4ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΟΜΑΔΑ Α, 2. Δόξα Ρετζικίου, 3. Φοίνικας Πολίχνης, 4. Διάπλαση

5ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ελπίδες Χαλάστρας, 2. Ελπίδες Αμπελοκήπων, 3. Κεραυνός Αγίου Παύλου, 4. Εθνικός Μετεώρων

6ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, 2. ΑΠΕ Λαγκαδά, 3. Μπέμπηδες 2000 (2002 Β’), 4. Αχιλλέας Περαίας

7ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Πανόραμα, 2. Αχιλλέας Τριανδρίας, 3. Μαντουλίδης, 4. Θερμαϊκός Θέρμης

8ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΟΜΑΔΑ Α, 2. Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού (1), 3. Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης, 4. ΑΟ Καρδίας

9ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΑΕ Πυλαίας, 2. Μακεδονικός (1), 3. Μαραθώνας, 4. ΟΜΑΔΑ Α

10ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Αστέρια, 2. Κεραυνός Κολχικού, 3. Μέντεκας Καλαμαριάς, 4. ΑΕ Κρήνης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ελπίδες Χαλάστρας, 2. Δόξα Ελπίδας, Ελπίδες Ηλιούπολης, 3. Ελπίδες Ηλιούπολης, 4. Μακεδονικός

2ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Αναγέννηση Προχώματος, 2. Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού (2), 3. Φοίνικας Πολίχνης (2), 4. Εθνικός Μετεώρων

3ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΟΜΑΔΑ Α, 2. Ερμής Ευόσμου (1), 3. Ηρακλής Αμπελοκήπων, 4. Νικόπολη

4ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΑΕ Νέων Σίνδου, 2. Αίας Ευόσμου, 3. ΑΕ Αμπελοκήπων, 4. Κανονιέρηδες

5ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ατέρμων, 2. Μακεδών Ευόσμου, 3. Αστέρας Αμπελοκήπων, 4. ΑΕ Ρετζικίου

6ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Αναγέννηση Χαλκηδόνας, 2. Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου, 3. Ερμής Ευόσμου (2), 4. ΟΜΑΔΑ Α

7ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΟΜΑΔΑ Α, 2. Μαραθώνας, 3. Γερμανική Αθλητική Ακαδημία, 4. Κεραυνός Κολχικού

8ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΑΣ Νεάπολης Andrie Vieirinha, 2. Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης, 3. Αετοί Θεσσαλονίκης 2015, 4. ΑΕ Φιλύρου

9ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Αστέρια, 2. ΑΕ Φαλήρου, 3. Θρίαμβος Ταγαράδων, 4. ΑΠΕ Λαγκαδά

10ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, 2. Shooters, 3. ΑΕ Κρήνης, 4. Ελλήσποντος Μαδύτου

11ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΟΜΑΔΑ Α, 2. ΠΑΟ Διοικητηρίου, 3. Ακαδημίες Μίκρας, 4. Μακεδονικός Λητής

12ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ιωάννης Παπάφης, 2. Ερμής Καλαμαριάς, 3. Αχιλλέας Περαίας, 4. ΟΜΑΔΑ Α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11

1ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Μακεδονικός, 2. Φοίνικας Πολίχνης, 3. Δόξα Ρετζικίου, 4. Ελπίδες Σταυρούπολης

2ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Καμπανιακός, 2. Νίκη Ευκαρπίας, 3. Γιώργος Κούδας, 4. ΟΜΑΔΑ Α

3ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Ολυμπιακός Κυμίνων, 2. ΑΠΕ Λαγκαδά, 3. Foul Training, 4. ΟΜΑΔΑ Α

4ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, 2. Μακεδόνες, 3. Μαραθώνας, 4. ΟΜΑΔΑ Α

5ος ΟΜΙΛΟΣ: 1. Απόλλων Καλαμαριάς, 2. Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης, 3. Αχιλλέας Τριανδρίας, 4. ΟΜΑΔΑ Α

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Οι παραπάνω ομάδες στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων 11 Χ 11 θα διεξάγουν τρεις (3) αγώνες με τον παρακάτω κλειδάριθμο:

1η Αγωνιστική: 1 Χ 4, 2 Χ 3, 2η Αγωνιστική: 3 Χ 1, 2 Χ 4 και 3η Αγωνιστική: 1 Χ 2, 4 Χ 3

Τα έξοδα διαιτησίας και ιατρού καλύπτονται από τη γηπεδούχο ομάδα.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στις 21/4, 28/4 και 5/5/2018





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.