X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10368
Ώρα ανάρτησης: 16/5/2018    14:28

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ )
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - ώρα: 11.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): - ώρα: 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2): - ώρα: 12.00
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Προχώματος: - ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - ώρα: 10.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./Λέοντες - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: - ώρα: 3 – 0 α/α
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΟ Κουφαλίων: - ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007): - 3 – 0 α/α
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: - 3 – 0 α/α
FOUL TRAINING - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ART SOCCER SCHOOL: - 0 – 3 α/α
Εθνικός Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μαραθώνας: - ώρα: 09.00 ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: - ώρα: 09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Τριανδρίας: - ώρα: 11.00
Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης: - ώρα: 10.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΕΟ ΒΙΠΑ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): - ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): - ώρα: 10.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 11.00
Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων: - ώρα: 10.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ελπίδες Χαλάστρας: - ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - Ελπίδες Σταυρούπολης: - ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) - Παύλος Μελάς: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): - ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009)


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

ΠΑΟ Διοικητηρίου - SHOOTERS ACADEMY: - ώρα: 13.00
Αχιλλέας Τριανδρίας - Μαραθώνας: - ώρα: 12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: - ώρα: 11.00
Μπέμπηδες 2000 - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: - ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: - ώρα: 11.00
Ελπίδες Συκεών - FOUL TRAINING: - ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: - ώρα: 12.00





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.