X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
21ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Πλούσιο θέαμα
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9392
Ώρα ανάρτησης: 17/3/2017    17:43

Πλούσιο θέαμα πρόσφεραν οι Παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές στους αγώνες της 13ης αγωνιστικής για τo 21o Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών που διοργανώνει η Ε.Π.Σ. Μακεδονίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΚΟΡΔΕΛΙΟ 6-0
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3-0
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2-2
ΣΙΝΔΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 1-4
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 4-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΔΕΗ - Δόξα Αγ.Παύλου 1-3
ΣΥΚΙΕΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ 1-4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΘΕΡΜΗ 6-9
ΦΑΛΗΡΟ - ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 3-0 α.α.
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΠΕΡΑΙΑ 2-2
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΟΔ 1-4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 20.03.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------
ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 21.00 - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ Αμπελοκήπων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΠΕΡΑΙΑ - ΔΕΗ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.45
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Αγ.Παύλου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΘΕΡΜΗ - ΦΑΛΗΡΟ
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 17.30 - Α'Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα
ΤΡΙΤΗ 21.03.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------
ΣΙΝΔΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 18.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΠΑΟΔ - ΣΥΚΙΕΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.45
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
ΤΕΤΑΡΤΗ 22.03.2017
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΕΥΟΣΜΟΣ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.30
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 20.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 20.45
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.