X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 11 Οκτωβρίου 2017
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9779
Ώρα ανάρτησης: 6/10/2017    15:13

Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 11.10.2017

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση:
Α. Ο αγώνας Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 11.10.2017 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Ραιδεστού, αντί στις 16.00 στο ίδιο γήπεδο – Υπεύθυνος Α’ Βοηθειών: Κωστόπουλος Μάρκος.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11.10.2017

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(2η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης


2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος


4ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος


5ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Σοχού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


8ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


9ος ΟΜΙΛΟΣ
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης/Ελπίδες Μακεδονικού - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία


10ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


11ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Δόξα Τριλόφου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δρόσος, Μαυρίδης, Χατζόπουλος.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Παράσχος, Παυλίδου.





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.