X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αποφάσεις, κλήσεις σε απολογία και επιβολή ποινών
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9791
Ώρα ανάρτησης: 12/10/2017    18:51

Απόφαση της ΕΠΣΜ και κλήσεις σε απολογία

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας επιβλήθηκε η ποινή της απαγόρευσης ν’ αγωνίζεται στην έδρα του το σωματείο, ΑΕ Κρήνης για μία (1) αγωνιστική ημέρα.
Επίσης, καλούνται σε έγγραφη απολογία μέσα σε τρεις (3) ημέρες το σωματείο, Ελλήσποντος Κριθιάς και ο κ. Σ. Κοβανίδης, προπονητής του Ελλήσποντου Κριθιάς.


Επιβολή ποινών σε ποδοσφαιριστές από την ΕΠΣΜ

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας επιβλήθηκαν οι παρακάτω ποινές σε ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στους αγώνες της Τετάρτης 4 Οκτωβρίου 2017 και του Σαββατοκύριακου 7 – 8 Οκτωβρίου 2017.
Συγκεκριμένα αποβλήθηκαν 25 ποδοσφαιριστές (4 στην Α1 κατηγορία, 14 στην Α’ κατηγορία, 6 στη Β’ κατηγορία και 1 στη Γ’ κατηγορία) και τιμωρήθηκαν με ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής ημέρας οι: Κολώνης Λ. (Παύλος Μελάς), Ζησόπουλος Α. (Αναγέννηση Επανομής), Kola Α. (Νίκη Μεσημερίου), Doku R. (ΑΕ Ευόσμου), Gropaj A. (Εθνικός Μετεώρων), Βασιλείου Δ. (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων), Μαντζιούνης Δ. (Ελπίδες Χαλάστρας), Ματσαρίδης Δ. (Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης), Ορκάς Γ. – Π. (Ιάσων Αυγής), Αγγελίδης Ι. (Δόξα Ασσήρου), Μάλτος Π. (Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου), Μπεζιάνης Χ. (Αναγέννηση Ρυσίου), Βογατσάς Μ. (ΑΕ Κρήνης), Βόγιας Ι. (Αετός Βασιλικών), Κλουκουτάρας Χ. (Κεραυνός Αγγελοχωρίου), Παπαδόπουλος Κ. (Φίλιππος Ελεούσας), Ακριβόπουλος Θ. (Εθνικός Μαλγάρων), Γιαννακίδης Χ. (Μακεδονικός Μοναστηρίου), Τζιούτζιος Σ. (Αίολος), Κασιόλας Κ. (Αίολος), Ζιώγας Ι. (Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής),
με ποινή αποκλεισμού τριών (3) αγωνιστικών ημερών: Δαλκίδης Θ. (Δόξα Πενταλόφου), Mece M. (ΑΕ Νέων Σίνδου),
με ποινή αποκλεισμού τεσσάρων (4) αγωνιστικών ημερών: Μάσκας Ν. (Δόξα Πενταλόφου)
και με ποινή αποκλεισμού πέντε (5) αγωνιστικών ημερών: Γκούντας Δ. (Ελλήσποντος Κριθιάς).





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.