X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΝΕΟ ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
O προγραμματισμός της ΕΠΣ Μακεδονίας για το 47ο Κύπελλο Ερασιτεχνικών ομάδων
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9794
Ώρα ανάρτησης: 12/10/2017    18:53

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνονται οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων για το 47ο Κύπελλο Ερασιτεχνικών Ομάδων:
Β’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 16.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός, ΑΣ Νεάπολης – Δόξα Αγίου Παύλου, Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας, Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Κριθιάς, ΑΕ Κρήνης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης, Μελιτέας – Χελιδόνια, Ατρόμητος Τριαδίου – Νίκη Κερασιάς, Ορφέας Σουρωτής– ΠΑΟ Νέων Επιβατών, Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου– Θρίαμβος Παρθενίου και Αρης Ξηροποτάμου – Αστραπή Νεάπολης.
Γ’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017
Συμμετέχουν οι ομάδες της Γ’ Εθνικής, ΠΑΕ, Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας και οι νικήτριες της β’ φάσης (Α’, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας):
Δ’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017
Ε’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017
ΣΤ’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018
Ζ’ ΦΑΣΗ: Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ: Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ: Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.