X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αναστέναξαν τα δίκτυα
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9805
Ώρα ανάρτησης: 13/10/2017    19:13

Με τις καλύτερες προϋποθέσεις ξεκίνησε το 22ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας και το σημαντικότερο γεγονός ήταν ότι στους περισσότερους αγώνες σημειώθηκαν πολλά γκολ.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 5-4
ΣΙΝΔΟΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ 3-4
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ 2-3
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 7-2
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ 8-1
Εσπερος Τερψιθέας - ΜΕΝΕΜΕΝΗ 3-7
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7-4
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΟ 3-5
ΠΕΡΑΙΑ - ΒΥΣΩΝΕΣ 2-5
ΔΕΗ - ΠΟΛΙΧΝΗ 0-1
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΣΥΚΙΕΣ 2-5
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16.10.2017
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΣΙΝΔΟΣ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 19.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(2η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΘΕΡΜΗ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 20.00
- Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 20.45
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΒΥΣΩΝΕΣ
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30 - Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος
ΤΡΙΤΗ 17.10.2017
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(2η αγωνιστική)
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ
Γήπεδο: Δημ. Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 19.00
- Γιατρός: Κόγιας Αθανάσιος
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.10.2017
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΤΙΚΑ)(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΘΛ.ΕΝ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ.Απελοκήπων (πλ) Κ.Μιγκοτζίδης - ώρα: 18.00
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 20.45
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.
22ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(2η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------
ΦΑΛΗΡΟ - ΔΕΗ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.