X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21&22 Οκτωβρίου 2017
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9814
Ώρα ανάρτησης: 17/10/2017    19:25

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:

Α. Ο αγώνας Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού – Ομόνοια Σταυρούπολης θα διεξαχθεί την Κυριακή 22.10.2017 και ώρα 13.30 στο γήπεδο Μακεδονικού (βοηθητικό), αντί στις 11.00 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός: Τσιόμπανου Φανή.

Β. Ο αγώνας Ολυμπος Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας θα διεξαχθεί την Κυριακή 22.10.2017 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Μενεμένης, αντί το Σάββατο 21.10.2017 και ώρα 16.30 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος.

Γ. Ο αγώνας Νίκη Ηρακλείου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης θα διεξαχθεί την Κυριακή 22.10.2017 και ώρα 12.00 στο γήπεδο Ηρακλείου, αντί στις 11.30 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός: Κελεσίδου Μαντλέν.


Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων
του Σαββατοκύριακου 21 - 22.10.2017
Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:

Α. Ο αγώνας Ολυμπος Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας θα διεξαχθεί την Κυριακή 22.10.2017 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Μενεμένης, αντί το Σάββατο 21.10.2017 και ώρα 16.30 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος.

Β. Ο αγώνας Νίκη Ηρακλείου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης θα διεξαχθεί την Κυριακή 22.10.2017 και ώρα 12.00 στο γήπεδο Ηρακλείου, αντί στις 11.30 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός: Κελεσίδου Μαντλέν.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σίνδου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Πανόραμα
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ιάσων Αυγής - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελιτέας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30 - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δ. Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπανικολόπουλος Παν.


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δανιηλίδης, Ναζίρης, Παπατζίκος, Σκούφος, Τουμπουλίδης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαζακίδης, Γιάκος, Μαυρίδης, Παράσχος, Παπανικολοπούλου Στ.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.10.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Μακεδονικός - ΑO Καρδίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.00

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αίας Ευόσμου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Εθνικός Σοχού - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αστραπή Δενδροποτάμου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μαραθώνας - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος - Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Εθνικός Αστέρας - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Νίκη Ηρακλείου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΠΑΟ Καρτερών - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αίολος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Πέρα
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος-Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΜΑΣ Στίβου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Βρασίδας Βρασνών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30 - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Εθνικός Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Αναγέννηση Προχώματος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

ΑΣ Αγ. Παύλος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Aldubali Abdalmuez

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δανιηλίδης, Δεμερτζής, Ιγνατιάδης, Κόλτσος Β., Παπαδημητρίου.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Ιντζίδης, Καραχρυσάφη, Παπανικολόπουλος Παν., Σαριδάκης.
15.00 - 16.30: Βαρούτης, Ζησόπουλος, Μαυρίδης, Παυλίδου, Τσιόμπανου.





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.