X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΝΕΟ ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 9&10/12/2017 (ορθή επανάληψη)
http://www.epsm.gr/article.asp?code=9941
Ώρα ανάρτησης: 6/12/2017    14:46

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ 2002 ( 8η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αρης Θεσσαλονίκης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Μπέμπηδες 2000 - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΛΑ Σ.
Ντίνος Κούης - Μακεδονικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00





ΝΕΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ιωνικός ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας





ΝΕΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.
Ελπίδες Αμπελοκήπων - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
Ντίνος Κούης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ


ΝΕΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ρετζικίου - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Κανονιέρηδες - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.


ΝΕΩΝ - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)


Αστέρια - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

Εθνικός Πυλαίας - Σάντος -------------ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.


ΡΕΠΟ: OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ




ΝΕΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.
Αρης Θεσσαλονίκης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

ΝΕΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

Μαντουλίδης - Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) - Μέντεκας Καλαμαριάς ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΛΑ Σ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.


ΝΕΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 8η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΚΟΣ Ζ.
Αναγέννηση Επανομής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΕΠΑΝΟΜΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Φαλήρου




ΝΕΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 5η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA MOHAMMED
Ακρίτες Συκεών - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA






















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ


ΠΑΙΔΩΝ 2003 (8η αγωνιστική)


Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες 2000 --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αρης Θεσσαλονίκης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΚ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΧΑΝΘ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.



ΠΑΙΔΩΝ 2004 (8η αγωνιστική)


Μπέμπηδες 2000 - Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΛΑ Σ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
Απόλλων Καλαμαριάς - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.
ΠΑΟΚ 2005 - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
Αρης Θεσσαλονίκης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.





ΠΑΙΔΩΝ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.
ΑΤΕΡΜΩΝ - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
FOUL TRAINING - Αναγέννηση Προχώματος ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΑΔΕΝΔΡΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.


ΠΑΙΔΩΝ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)


Εσπερος Τερψιθέας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΛΙΟ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
Αίας Ευόσμου - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.
Δόξα Ελπίδας - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.

ΠΑΙΔΩΝ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) 0 – 3 α/α

Εθνικός Ευόσμου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΠΑΙΔΩΝ - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Νίκη Ευκαρπίας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Κανονιέρηδες - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΠΑΙΔΩΝ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Σάντος
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Αστέρια
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :

Πανόραμα - Δόξα Ρετζικίου ---- 3 – 0 α/α

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιωάννης Παπάφης------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΠΑΙΔΩΝ - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΛΑ Σ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
SHOOTERS - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο PLANET ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Ερμής Καλαμαριάς - Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.


ΠΑΙΔΩΝ - 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.
ΑΕ Κρήνης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΚΟΣ Ζ.
Ορφέας Σουρωτής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.


ΠΑΙΔΩΝ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - (8η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.
Αξιός Ανατολικού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.
Κισσός Χορτιάτη - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.












ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Καμπανιακός - ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
FOUL TRAINING - Μακεδών Ευόσμου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Ελπίδες Ηλιούπολης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.



ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.
Νικόπολη ΑΜΣ - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
Ελευθεριακός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΤΖΙΔΗΣ Θ.







ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 09.00

Μακεδονικός - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Β.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Ερμής Καλαμαριάς - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.
Αχιλλέας Τριανδρίας - OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Σάντος
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ Ε.

Μαραθώνας - Αχιλλέας Περαίας ------- 3 – 0 α/α

ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΣΣΟΥΔΗ Κ.







ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9


ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 09.30
Δόξα Αδένδρου - ΑΤΕΡΜΩΝ: 3 – 0 α/α
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 10.30
Ακαδημία Οι Αετοί - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: - ώρα: 11.30

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ
Αίας Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): - ώρα: 10.00
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ρετζικίου: - ώρα: 12.30
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - Ερμής Ευόσμου: - ώρα: 09.00
Δόξα Ελπίδας - Κεραυνός Κολχικού: - ώρα: 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού: - 3 – 0 α/α
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
Εθνικός Μετεώρων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): - ώρα: 09.00
ΒΑΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ: - ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών - Αστέρια: - ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ. /Λέοντες - Κανονιέρηδες: - ώρα: 11.00
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1): - ώρα: 11.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ)
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 09.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - Αρης Θεσσαλονίκης: - ώρα: 11.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ώρα: 10.00

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ : 1) ΒΑΡΟΥΤΗΣ Π. 2) ΙΝΤΖΙΔΗΣ Ι. 3) ΟΥΡΣΩΦ Γ. 3) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 4)ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι. 5) ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ – ΣΙΝΔΟΥ – ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ)
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: - ώρα: 10.00
Ομόνοια Σίνδου - ΜΑΣ Αγχιάλου: - ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2): - ώρα: 12.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1): - ώρα: 11.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων: - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 12.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: - ώρα: 13.00
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./ Λέοντες: - ώρα: 09.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007): - ώρα: 11.00
FOUL TRAINING - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ: - ώρα: 10.00
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΟ Κουφαλίων: - ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) –ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
Ελπίδες Συκεών - Νέα Πολιτεία Ευόσμου: - ώρα: 09.00
Ερμής Ευόσμου - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2): - ώρα: 11.00
Εθνικός Μετεώρων - ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2): ---- 0 – 3 α/α
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Παύλος Μελάς: - ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)

ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - ώρα: 11.00
Αριστοτέλης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: - ώρα: 09.00
Απόλλων Καλαμαριάς - Μαραθώνας: - ώρα: 10.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 12.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ART SOCCER SCHOOL: - ώρα: 13.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας: ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 & ώρα: 09.00





















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ– ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ )

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων: - ώρα: 10.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 13.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου: - ώρα: 11.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) - Ελπίδες Χαλάστρας: - ώρα: 10.00
Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟ Κουφαλίων: - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σίνδου

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Εθνικός Μετεώρων - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009): - ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών - Παύλος Μελάς: - ώρα: 11.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - Ελπίδες Σταυρούπολης: - ώρα: 10.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009) - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2): - ώρα: 12.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 12.30
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ώρα: 13.30
Μπέμπηδες 2000 - Μαραθώνας: - ώρα: 11.30
Εθνικός Πυλαίας - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟΝ Επιβατών - SHOOTERS ACADEMY: - ώρα: 10.30
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ


ΜΠΑΜΠΙΝΙ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) - ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μακεδονικός Γέφυρας: - ώρα: 12.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης: - ώρα: 13.00
Ελπίδες Συκεών - FOUL TRAINING: - ώρα: 10.00
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: - ώρα: 11.00





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.