[αναλυτική]

ΕΠΣΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τσιμισκή 31, 54624 Θεσσαλονίκη
τηλ.: 2310.284.285, 286.279
fax: 2310.229.874
email: info@epsm.gr


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - Αγώνες  
9η φάση

8η φάση
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

7η φάση
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

6η φάση
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3 - 5

5η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 5 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

4η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 3 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΠΕΡΑ

3η φάση
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 4 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 5-4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 1-4
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 2 ΠΕΡΑ

2η φάση
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 0 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

1η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-5
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 1 ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005 ΠΕΝΑΛΤΙ 4-2
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 4 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 0 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 3 ΠΕΡΑ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 1 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 5 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 3 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 2 ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ
ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 0 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 2 ΠΕΡΑ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 6 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 3 2 ΑΕ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-2
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ 4 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Προκηρύξεις, δηλώσεις συμμετοχής κλπ αγωνιστικής περιόδου 2013-14


© mascot network

Server report a/u: 21