X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(21η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ01ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ03ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ21ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ30ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ03ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ01ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ20ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ01ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 58
0
54-14
19-1-1
30-4
10-0-0
24-10
9-1-1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 40
0
33-18
12-4-5
24-7
9-2-0
9-11
3-2-5
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 37
0
49-28
11-4-6
24-9
6-3-1
25-19
5-1-5
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 37
0
27-22
11-4-6
14-7
7-1-3
13-15
4-3-3
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 33
0
37-24
10-3-8
20-14
5-2-4
17-10
5-1-4
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 32
0
37-36
9-5-7
22-18
4-4-2
15-18
5-1-5
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 31
0
27-18
8-7-6
17-8
5-2-3
10-10
3-5-3
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 31
0
32-32
8-7-6
20-16
5-4-2
12-16
3-3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30
0
29-24
7-9-5
16-12
4-4-3
13-12
3-5-2
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 29
0
25-23
7-8-6
13-12
4-3-3
12-11
3-5-3
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 28
0
20-29
7-7-7
11-11
4-3-3
9-18
3-4-4
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26
0
29-35
8-2-11
21-19
5-1-5
8-16
3-1-6
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 22
0
24-31
5-7-9
12-11
3-4-3
12-20
2-3-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13
0
27-49
3-4-14
9-22
0-3-8
18-27
3-1-6
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10
0
17-45
2-4-15
10-22
1-2-8
7-23
1-2-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 8
0
17-56
2-2-17
7-22
1-1-8
10-34
1-1-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 6 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 3 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 5 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 4 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 5 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 6 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 3 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 5 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΜΕΛΙΤΕΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 8 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 5 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 5 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΜΕΛΙΤΕΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΕΛΙΤΕΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.