X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ24ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ30ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ40ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ20ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ12ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ32ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ40ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19η αγωνιστική)

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 41
0
37-16
13-2-3
21-8
7-2-0
16-8
6-0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 40
0
44-20
12-4-2
25-9
7-1-1
19-11
5-3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32
0
29-16
9-5-4
17-8
5-3-1
12-8
4-2-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 30
0
26-21
9-3-6
13-13
4-1-4
13-8
5-2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 30
0
27-23
9-3-6
16-9
5-2-2
11-14
4-1-4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 28
0
29-26
8-4-6
16-9
6-2-2
13-17
2-2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 26
0
21-23
7-5-6
13-9
4-3-1
8-14
3-2-5
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 25
0
25-28
7-4-7
13-9
6-1-2
12-19
1-3-5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 21
0
18-21
6-3-9
10-8
4-1-4
8-13
2-2-5
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 20
0
28-36
6-2-10
19-17
4-1-4
9-19
2-1-6
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20
0
24-35
6-2-10
14-13
4-1-4
10-22
2-1-6
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 19
0
26-29
5-4-9
14-17
2-3-5
12-12
3-1-4
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 15
0
24-41
4-3-11
15-16
3-2-3
9-25
1-1-8
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 8
0
17-40
2-2-14
5-19
0-0-9
12-21
2-2-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 5 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.