X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(21η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ06ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ12ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ30ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ21ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ51ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ10ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ34ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ03ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 53
0
56-16
16-5-0
26-6
8-2-0
30-10
8-3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 48
0
56-29
15-3-3
35-19
8-2-1
21-10
7-1-2
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 44
0
49-21
13-5-3
28-7
8-2-1
21-14
5-3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 40
0
50-22
12-4-5
21-7
6-3-1
29-15
6-1-4
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 37
0
44-28
11-4-6
25-16
6-2-3
19-12
5-2-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 37
0
34-22
11-4-6
21-13
6-1-4
13-9
5-3-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 37
0
35-32
11-4-6
19-15
6-1-3
16-17
5-3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 35
0
42-31
11-2-8
25-15
6-1-4
17-16
5-1-4
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 31
0
43-36
9-4-8
26-12
7-2-1
17-24
2-2-7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
0
24-28
7-4-10
14-12
5-2-4
10-16
2-2-6
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 23
0
31-36
7-2-12
21-17
5-2-4
10-19
2-0-8
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
0
31-47
7-1-13
19-20
4-1-5
12-27
3-0-8
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 20
0
29-44
6-2-13
17-10
5-1-4
12-34
1-1-9
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 18
0
27-48
4-6-11
15-19
3-3-4
12-29
1-3-7
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8
0
11-61
2-2-17
6-26
2-1-8
5-35
0-1-9
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ -2
-2
4-65
0-0-21
3-31
0-0-10
1-34
0-0-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 7 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 6 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.