X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(34η αγωνιστική)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ23ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ21ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ22ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ00ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ72ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ20ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ11ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ40ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 68
-5
60-20
22-7-3
34-9
13-2-1
26-11
9-5-2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 62
0
58-28
19-5-8
32-13
11-1-4
26-15
8-4-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 57
0
42-22
16-9-7
28-9
11-3-2
14-13
5-6-5
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 56
0
45-25
16-8-8
23-9
10-4-2
22-16
6-4-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 52
0
57-34
15-7-10
29-14
8-3-5
28-20
7-4-5
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 52
0
48-39
15-7-10
26-19
8-4-4
22-20
7-3-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 51
0
41-34
14-9-9
22-14
9-5-2
19-20
5-4-7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 50
0
46-35
12-14-6
26-16
9-4-3
20-19
3-10-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 48
0
33-33
12-12-8
20-12
9-4-3
13-21
3-8-5
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 43
0
29-27
10-13-9
16-14
5-8-3
13-13
5-5-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 40
0
40-41
9-13-10
23-19
5-7-4
17-22
4-6-6
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 34
0
38-45
8-10-14
15-16
5-6-5
23-29
3-4-9
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 33
0
25-31
6-15-11
18-16
3-11-2
7-15
3-4-9
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 30
0
35-58
8-6-18
20-31
5-4-7
15-27
3-2-11
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 28
0
28-56
7-7-18
17-25
5-3-8
11-31
2-4-10
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 27
0
29-43
7-6-19
13-15
4-4-8
16-28
3-2-11
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4
0
12-95
0-4-28
8-45
0-3-13
4-50
0-1-15

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ έχει -5 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
VIDEO ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
VIDEO ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
VIDEO ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
VIDEO ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
VIDEO ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
VIDEO ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
VIDEO ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
VIDEO ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
VIDEO ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
VIDEO ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
VIDEO ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
VIDEO ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 5 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
VIDEO ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
VIDEO ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
VIDEO ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
VIDEO ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
VIDEO ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 6 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 4 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 4 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 6 4 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 5 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 7 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.