X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(22η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ12ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ21ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ02ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ32ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ10ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ10ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ10ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(23η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 47
0
41-23
14-5-3
19-10
7-3-1
22-13
7-2-2
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 45
0
47-21
13-6-3
23-10
6-3-1
24-11
7-3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 45
0
42-21
14-3-5
25-8
9-1-1
17-13
5-2-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 42
0
39-25
12-6-4
25-12
9-0-3
14-13
3-6-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 42
0
31-26
13-3-6
17-7
8-1-2
14-19
5-2-4
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 34
-2
26-22
11-3-8
13-8
6-1-3
13-14
5-2-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 33
0
26-20
10-3-9
16-8
6-2-3
10-12
4-1-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 32
0
29-20
8-8-6
19-6
6-4-1
10-14
2-4-5
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 32
0
30-28
9-5-8
19-13
6-3-3
11-15
3-2-5
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 30
0
26-28
8-6-8
17-12
5-3-2
9-16
3-3-6
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 28
0
35-35
7-7-8
19-15
4-4-3
16-20
3-3-5
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 26
0
19-30
7-5-10
12-14
4-4-3
7-16
3-1-7
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19
0
17-35
5-4-13
11-12
4-2-4
6-23
1-2-9
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 19
0
29-53
6-1-15
18-28
3-1-8
11-25
3-0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 15
0
26-36
3-6-13
10-14
2-3-6
16-22
1-3-7
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1
0
9-49
0-1-21
7-25
0-1-11
2-24
0-0-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 5 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.