X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(16η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ11ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ40ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ30ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ15ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ30ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ14ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17η αγωνιστική)

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 42
0
57-7
13-3-0
37-5
7-1-0
20-2
6-2-0
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 37
-2
40-16
12-3-1
24-3
7-1-0
16-13
5-2-1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 37
0
37-15
12-1-3
17-5
6-0-1
20-10
6-1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 33
0
38-25
10-3-3
22-10
6-1-1
16-15
4-2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 27
0
35-27
8-3-5
18-14
4-2-3
17-13
4-1-2
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 26
0
39-26
8-2-6
18-14
4-1-3
21-12
4-1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 24
0
36-26
7-3-6
23-11
5-1-2
13-15
2-2-4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 24
0
28-22
7-3-6
15-9
4-2-2
13-13
3-1-4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 15
0
23-32
4-3-9
14-13
3-1-4
9-19
1-2-5
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14
0
22-38
4-2-10
14-19
2-1-5
8-19
2-1-5
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 13
0
18-30
3-4-9
7-12
1-3-4
11-18
2-1-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 10
0
24-61
3-1-12
11-30
2-0-6
13-31
1-1-6
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 9
0
16-42
2-3-11
9-18
1-3-4
7-24
1-0-7
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 5
0
7-53
1-2-13
2-26
0-1-7
5-27
1-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 5 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 7 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 6 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 2 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 5 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 5 4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 5 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 5 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 7 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 8 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 6 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 4 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 5 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 5 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 1 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 5 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.