X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ21ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ41ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ20ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ12ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ24ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ31ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19η αγωνιστική)

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 41
0
37-14
13-2-2
19-9
6-1-1
18-5
7-1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 36
0
35-13
11-3-3
18-5
6-2-1
17-8
5-1-2
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 33
0
34-14
10-3-3
23-7
7-0-1
11-7
3-3-2
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 26
0
25-22
7-5-5
18-16
4-3-3
7-6
3-2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 23
0
26-14
5-8-3
13-3
4-3-1
13-11
1-5-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 23
0
29-28
6-5-6
17-10
4-3-1
12-18
2-2-5
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 22
0
19-24
7-1-9
7-9
5-0-3
12-15
2-1-6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 21
0
25-24
6-3-7
14-9
4-2-2
11-15
2-1-5
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 17
0
22-24
4-5-7
12-7
3-3-2
10-17
1-2-5
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 15
0
15-30
3-6-8
10-15
2-4-3
5-15
1-2-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 13
0
26-50
3-4-10
13-21
3-0-4
13-29
0-4-6
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 12
0
13-37
3-3-10
10-10
3-3-2
3-27
0-0-8
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 10
-6
28-40
4-4-9
22-17
4-2-3
6-23
0-2-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 5 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 7 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 6 2 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 6 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 4 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.