X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(17η αγωνιστική)

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ11ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ42ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ14ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ20ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ22ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ20ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(18η αγωνιστική)

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 46
0
54-15
15-1-1
30-7
8-0-1
24-8
7-1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 32
0
28-22
9-5-3
16-12
5-2-2
12-10
4-3-1
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 32
0
29-25
10-2-5
17-14
5-1-3
12-11
5-1-2
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 30
0
34-26
9-3-5
18-9
6-1-1
16-17
3-2-4
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 28
0
39-27
8-4-5
19-14
4-2-3
20-13
4-2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 26
0
37-33
8-2-7
17-17
3-1-4
20-16
5-1-3
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 22
0
26-40
7-1-9
10-19
3-0-5
16-21
4-1-4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19
0
23-29
4-7-6
13-13
3-4-2
10-16
1-3-4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 18
0
32-32
5-3-9
16-18
2-2-4
16-14
3-1-5
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 18
0
27-45
5-3-9
12-23
2-2-5
15-22
3-1-4
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17
0
22-25
4-5-8
9-12
1-4-3
13-13
3-1-5
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 17
0
30-38
5-2-10
12-23
2-0-6
18-15
3-2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 15
0
19-31
4-3-10
9-15
2-2-4
10-16
2-1-6
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 15
0
23-35
4-3-10
9-20
1-1-7
14-15
3-2-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 3 4 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 6 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 5 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 3 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 4 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 5 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.