X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ12ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ12ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ21ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ01ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ45ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ14ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 52
0
72-15
17-1-0
35-5
7-1-0
37-10
10-0-0
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 31
0
46-36
9-4-5
27-15
6-1-2
19-21
3-3-3
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 30
0
33-22
8-6-4
18-10
4-3-2
15-12
4-3-2
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 29
0
47-34
8-5-5
20-10
4-3-1
27-24
4-2-4
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 26
0
37-31
7-5-6
24-11
6-2-2
13-20
1-3-4
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 25
0
32-37
7-4-7
15-21
3-2-4
17-16
4-2-3
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 24
-4
26-34
9-1-8
20-15
7-0-2
6-19
2-1-6
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22
0
41-54
6-4-8
22-27
2-3-4
19-27
4-1-4
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19
0
25-46
5-4-9
13-18
3-2-4
12-28
2-2-5
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 18
0
30-34
4-6-8
14-13
3-2-4
16-21
1-4-4
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12
0
27-50
4-0-14
13-35
0-0-9
14-15
4-0-5
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10
0
17-40
2-4-12
10-22
1-3-6
7-18
1-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ έχει -4 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 6 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 4 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 5 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 0 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 3 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 4 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 2 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 6 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 5 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 3 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 3 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 3 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 5 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 2 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 5 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 0 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 4 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 0 4 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 2 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 4 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 4 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 3 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 4 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 4 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 6 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 4 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 2 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 4 5 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 4 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.