X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ - 2ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)50ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ14ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ51ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ09ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 44
0
72-16
14-2-0
38-10
8-0-0
34-6
6-2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 33
0
49-15
10-3-3
23-8
5-2-1
26-7
5-1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 33
0
46-18
10-3-3
28-6
6-2-0
18-12
4-1-3
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 28
0
42-25
9-1-6
24-12
5-1-2
18-13
4-0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26
0
35-34
8-2-6
16-15
4-1-3
19-19
4-1-3
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 24
0
42-40
8-0-8
18-13
5-0-3
24-27
3-0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16
0
22-53
5-1-10
12-27
3-0-5
10-26
2-1-5
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3
0
14-67
1-0-15
10-32
1-0-7
4-35
0-0-8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3
0
25-79
1-0-15
15-40
1-0-7
10-39
0-0-8
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 4 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 5 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 5 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 0 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 5 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 6 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 7 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) ΟΜΑΔΑ Α

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 6 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 4 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 7 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 7 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 8 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 5 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 2 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 5 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 8 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 7 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 5 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 5 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΟΜΑΔΑ Α

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2)

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) 5 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.