X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ - 3ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ00ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ03ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ21ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ14ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ31ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 36
0
54-28
11-3-4
29-16
5-1-3
25-12
6-2-1
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 35
0
35-19
11-2-5
20-8
6-1-2
15-11
5-1-3
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 34
0
48-25
11-1-6
21-13
5-1-3
27-12
6-0-3
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 29
0
33-29
9-2-7
21-10
6-0-3
12-19
3-2-4
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 29
0
38-35
9-2-7
14-13
4-2-3
24-22
5-0-4
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 25
0
30-27
7-4-7
17-15
3-2-4
13-12
4-2-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 20
0
24-43
6-2-10
12-27
1-2-6
12-16
5-0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20
0
30-57
6-2-10
13-29
3-1-5
17-28
3-1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 15
0
26-36
4-3-11
22-13
4-2-3
4-23
0-1-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 15
0
19-38
4-3-11
8-16
3-0-6
11-22
1-3-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 3 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 8 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 6 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 4 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 7 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 3 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 4 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 10 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 3 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 5 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 6 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 5 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 4 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1 4 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.