X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ - 5ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΑ ΑΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ32ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)15ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)13ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 200010ΠΑΟΚ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40
0
50-12
13-1-2
26-4
6-1-1
24-8
7-0-1
ΠΑΟΚ 39
0
60-12
13-0-3
41-7
7-0-1
19-5
6-0-2
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 38
0
46-18
12-2-2
24-6
6-1-1
22-12
6-1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28
0
39-26
9-1-6
17-11
4-1-3
22-15
5-0-3
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 23
0
35-26
6-5-5
11-13
2-3-3
24-13
4-2-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15
0
18-37
4-3-9
12-17
3-1-4
6-20
1-2-5
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 11
0
13-40
3-2-11
4-20
1-0-7
9-20
2-2-4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 8
0
15-41
2-2-12
6-18
1-1-6
9-23
1-1-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6
0
17-81
2-0-14
11-45
1-0-7
6-36
1-0-7
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΠΑΟΚ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 9 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

ΠΑΟΚ 3 0 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) ΟΜΑΔΑ Α

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 3 ΠΑΟΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 4 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 1 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΟΚ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΟΜΑΔΑ Α

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΟΚ 12 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 5 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0 3 ΠΑΟΚ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0 4 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΟΚ 6 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
ΟΜΑΔΑ Α ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 2 ΠΑΟΚ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΟΜΑΔΑ Α ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Α

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΠΑΟΚ 5 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 2 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ Α ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΠΑΟΚ 6 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) ΟΜΑΔΑ Α

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

ΠΑΟΚ 4 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 5 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)
ΠΑΟΚ ΟΜΑΔΑ Α

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ Α ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0 4 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 8 ΠΑΟΚ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΑΟΚ 4 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 0 1 ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ 1 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 7 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 4 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) 1 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 1 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 0 ΠΑΟΚ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.