X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ - 7ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΑ ΑΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ32ΠΑΟΝΕ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ03ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ13ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ81ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 39
0
42-11
12-3-1
23-6
7-1-0
19-5
5-2-1
ΠΑΟΝΕ 37
0
60-12
12-1-3
41-4
8-0-0
19-8
4-1-3
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 34
0
37-14
10-4-2
20-4
6-2-0
17-10
4-2-2
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 31
0
42-25
10-1-5
22-9
6-0-2
20-16
4-1-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 26
0
39-24
8-2-6
19-8
4-2-2
20-16
4-0-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 22
0
31-30
7-1-8
17-18
3-0-5
14-12
4-1-3
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 7
0
8-43
2-1-12
5-18
1-1-5
3-25
1-0-7
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 7
0
15-80
2-1-13
7-37
1-1-6
8-43
1-0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2
0
5-40
0-2-13
1-20
0-1-7
4-20
0-1-6
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΑΟΝΕ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 6 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 4 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΑΟΝΕ 8 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 2 8 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 5 ΠΑΟΝΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 5 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΟΝΕ 4 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 4 ΠΑΟΝΕ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΝΕ 5 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 5 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 3 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 0 ΠΑΟΝΕ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 4 2 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 2 1 ΠΑΟΝΕ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΟΝΕ 3 0 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 7 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΟΝΕ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΠΑΟΝΕ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 10 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΠΑΟΝΕ 6 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 7 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 2 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΠΑΟΝΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΟΝΕ 5 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 1 ΠΑΟΝΕ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΠΑΟΝΕ 6 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΠΑΟΝΕ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 3 2 ΠΑΟΝΕ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 8 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.