X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ - 8ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΑ ΑΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ40ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ40ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA26ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 39
0
49-7
12-3-1
23-0
7-1-0
26-7
5-2-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 36
0
63-22
10-6-0
43-10
6-2-0
20-12
4-4-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 34
0
48-23
10-4-2
26-11
4-3-1
22-12
6-1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 26
0
34-17
8-2-6
16-8
5-1-2
18-9
3-1-4
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 25
0
48-24
7-4-5
25-9
5-1-2
23-15
2-3-3
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18
0
33-42
5-3-8
20-15
3-2-3
13-27
2-1-5
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 18
0
32-49
5-3-8
21-25
3-3-2
11-24
2-0-6
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 7
0
19-72
2-1-13
8-36
1-0-7
11-36
1-1-6
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0
0
14-84
0-0-16
7-37
0-0-8
7-47
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 3 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 4 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 6 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 5 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΟΜΑΔΑ Α

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 3 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 8 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΟΜΑΔΑ Α

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 7 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 6 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΟΜΑΔΑ Α ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 5 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 8 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0 9 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 5 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) ΟΜΑΔΑ Α

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 5 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0 9 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 9 3 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 2 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 11 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 4 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.