X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ30ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 190820ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ30ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ03ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 200040ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 49
0
48-7
16-1-1
25-2
8-1-0
23-5
8-0-1
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 43
0
53-15
14-1-3
33-6
8-0-1
20-9
6-1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 39
0
43-21
13-0-5
25-11
7-0-2
18-10
6-0-3
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 28
0
35-31
8-4-6
22-16
5-1-3
13-15
3-3-3
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 26
0
41-39
8-2-8
17-16
4-1-4
24-23
4-1-4
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21
0
25-36
7-0-11
15-18
4-0-5
10-18
3-0-6
ΣΑΝΤΟΣ 19
0
24-38
5-4-9
7-19
2-1-6
17-19
3-3-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 12
0
16-38
3-3-12
11-14
2-3-4
5-24
1-0-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12
0
22-44
3-3-12
16-18
2-2-5
6-26
1-1-7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 11
0
19-57
3-2-13
11-24
3-1-5
8-33
0-1-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΑΝΤΟΣ 1 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 4 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 5 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 1 ΣΑΝΤΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΣΑΝΤΟΣ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 5 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 5 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 0 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΣΑΝΤΟΣ 1 2 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 2 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΑΝΤΟΣ 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 4 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 0 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2 1 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 8 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΑΝΤΟΣ 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 0 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3 3 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 4 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΣΑΝΤΟΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 3 ΣΑΝΤΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 5 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΣΑΝΤΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 0 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΣΑΝΤΟΣ 1 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΝΤΟΣ 1 4 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 6 4 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΣΑΝΤΟΣ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 4 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.