X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

FC ΤΟΥΜΠΑΣ03ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)12ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ01ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ30ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ24ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 43
0
52-19
13-4-1
30-11
7-2-0
22-8
6-2-1
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 40
0
43-14
12-4-2
21-6
7-2-0
22-8
5-2-2
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 38
0
45-27
12-2-4
25-16
6-1-2
20-11
6-1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29
0
47-32
8-5-5
24-16
5-1-3
23-16
3-4-2
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 28
0
51-41
9-1-8
35-18
7-0-2
16-23
2-1-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 21
0
30-34
6-3-9
19-15
3-2-4
11-19
3-1-5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 21
0
17-29
5-6-7
7-9
3-4-2
10-20
2-2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 16
0
24-42
3-7-8
15-18
2-4-3
9-24
1-3-5
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 8
0
22-52
2-2-14
10-18
1-1-7
12-34
1-1-7
FC ΤΟΥΜΠΑΣ 8
0
15-56
2-2-14
5-28
0-1-8
10-28
2-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 6 0 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 0 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 5 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 1 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 0 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 1 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 0 2 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 1 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 2 7 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 8 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 0 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 6 1 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 0 5 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 0 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 3 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 5 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 0 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 6 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 1 2 FC ΤΟΥΜΠΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.