X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ 2002



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(3η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ02ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 200021ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ02ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ21ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ011ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(4η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ-ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6
0
14-0
2-0-0
3-0
1-0-0
11-0
1-0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 6
0
4-1
2-0-0
2-1
1-0-0
2-0
1-0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6
0
7-4
2-0-0
2-1
1-0-0
5-3
1-0-0
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3
0
3-2
1-0-1
0-0
0-0-0
3-2
1-0-1
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3
0
3-3
1-0-1
2-1
1-0-0
1-2
0-0-1
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3
0
3-3
1-0-1
2-1
1-0-0
1-2
0-0-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1
0
2-3
0-1-1
1-1
0-1-0
1-2
0-0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
0
1-3
0-1-1
0-2
0-0-1
1-1
0-1-0
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0
0
0-5
0-0-2
0-2
0-0-1
0-3
0-0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0
0
3-16
0-0-2
3-16
0-0-2
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 11 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.