X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΝΕΩΝ 2002



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ01ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ03ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ31ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 200002ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ01ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 47
0
69-11
15-2-1
35-7
6-2-1
34-4
9-0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 38
0
31-12
12-2-4
16-7
5-1-3
15-5
7-1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 35
0
44-18
10-5-3
21-8
4-3-2
23-10
6-2-1
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 31
0
36-33
10-1-7
17-15
6-0-3
19-18
4-1-4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 25
0
26-21
7-4-7
17-9
6-1-2
9-12
1-3-5
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 25
0
33-35
8-1-9
19-17
5-1-3
14-18
3-0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21
0
27-41
6-3-9
16-21
5-0-4
11-20
1-3-5
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 19
0
29-30
5-4-9
17-13
4-2-3
12-17
1-2-6
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 14
0
18-45
4-2-12
8-22
2-2-5
10-23
2-0-7
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3
0
10-77
1-0-17
3-35
0-0-9
7-42
1-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 4 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 11 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 7 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 5 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 4 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 4 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 7 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 5 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 4 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 5 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 5 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 0 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.