X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ - 1ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ13ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ23ΙΩΝΙΚΟΣ
FOUL TRAINING40ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΤΕΡΜΩΝ12ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ40ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
FOUL TRAINING 41
0
50-17
13-2-3
26-9
6-1-2
24-8
7-1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 38
0
43-29
11-5-2
23-9
7-2-0
20-20
4-3-2
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 33
0
41-27
10-3-5
16-11
4-1-4
25-16
6-2-1
ΙΩΝΙΚΟΣ 29
0
47-44
9-2-7
29-20
6-0-3
18-24
3-2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 27
0
27-36
8-3-7
13-18
2-3-4
14-18
6-0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 24
0
35-30
7-3-8
20-15
4-1-4
15-15
3-2-4
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 24
0
31-35
6-6-6
15-17
2-4-3
16-18
4-2-3
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 15
0
27-38
4-3-11
19-18
2-2-5
8-20
2-1-6
ΑΤΕΡΜΩΝ 13
0
22-43
3-4-11
11-24
1-2-6
11-19
2-2-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 10
0
17-41
3-1-14
9-18
3-0-6
8-23
0-1-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 5 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 0 FOUL TRAINING

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 3 4 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 2 FOUL TRAINING

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 2 4 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

FOUL TRAINING 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 5 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 3 FOUL TRAINING

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

FOUL TRAINING 5 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 5 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

FOUL TRAINING 2 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 6 2 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 6 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 FOUL TRAINING

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 1 2 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 2 ΙΩΝΙΚΟΣ

FOUL TRAINING 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 6 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 0 2 FOUL TRAINING

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 2 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 2 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

FOUL TRAINING 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 ΙΩΝΙΚΟΣ

FOUL TRAINING 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 4 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 2 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 3 FOUL TRAINING

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

FOUL TRAINING 3 2 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 4 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 5 FOUL TRAINING

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 5 0 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 1 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 5 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 3 FOUL TRAINING

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΕΡΜΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

FOUL TRAINING 5 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 1 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΙΩΝΙΚΟΣ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0 5 FOUL TRAINING

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 2 3 ΙΩΝΙΚΟΣ

FOUL TRAINING 4 0 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 4 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.