X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ - 7ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 201503ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ01ΠΑΟΝΕ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ30ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ32ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ02ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 51
0
73-10
17-0-1
41-7
9-0-0
32-3
8-0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 48
0
64-19
16-0-2
34-6
9-0-0
30-13
7-0-2
ΠΑΟΝΕ 30
0
27-32
10-0-8
12-21
4-0-5
15-11
6-0-3
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 29
0
41-27
8-5-5
22-17
3-3-3
19-10
5-2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 29
0
33-27
9-2-7
19-17
3-2-4
14-10
6-0-3
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 28
0
38-34
9-1-8
19-20
4-0-5
19-14
5-1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 20
0
24-32
6-2-10
10-12
3-1-5
14-20
3-1-5
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 17
0
18-39
5-2-11
7-17
3-1-5
11-22
2-1-6
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 10
0
28-54
3-1-14
12-19
2-0-7
16-35
1-1-7
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1
0
9-81
0-1-17
7-36
0-0-9
2-45
0-1-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΠΑΟΝΕ 0 5 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 7 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΠΑΟΝΕ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 9 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 9 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΠΑΟΝΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 0 2 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΠΑΟΝΕ 0 1 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 5 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 0 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 3 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 4 4 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 4 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 3 2 ΠΑΟΝΕ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΝΕ 1 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 3 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 4 1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 3 ΠΑΟΝΕ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 2 0 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1 2 ΠΑΟΝΕ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 1 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 5 2 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΠΑΟΝΕ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 4 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 3 1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 5 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 2 ΠΑΟΝΕ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 5 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 0 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 7 1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 5 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 1 ΠΑΟΝΕ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 1 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟΝΕ 2 1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 0 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 3 0 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 5 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 0 1 ΠΑΟΝΕ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 6 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 4 0 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 1 5 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 0 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΠΑΟΝΕ 0 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 1 ΠΑΟΝΕ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 7 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 4 0 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΠΑΟΝΕ 4 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 3 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 4 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΠΑΟΝΕ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 3 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 1 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 1 ΠΑΟΝΕ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 3 2 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.