X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ30ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ08ΒΑΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ04ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ07ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 35
0
40-9
11-2-1
21-1
7-0-0
19-8
4-2-1
ΒΑΟ 32
0
50-11
10-2-2
31-3
6-1-0
19-8
4-1-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 31
0
42-10
10-1-3
26-1
6-1-0
16-9
4-0-3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 26
0
33-12
8-2-4
21-4
5-2-0
12-8
3-0-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 22
0
23-18
7-1-6
14-12
4-0-3
9-6
3-1-3
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 12
0
27-29
4-0-10
17-12
2-0-5
10-17
2-0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 4
0
13-52
1-1-12
4-20
0-1-6
9-32
1-0-6
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1
0
11-98
0-1-13
8-44
0-0-7
3-54
0-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΒΑΟ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 10 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΒΑΟ 2 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 8 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΒΑΟ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 4 7 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 10 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΒΑΟ 5 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΒΑΟ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 5 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 4 ΒΑΟ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΒΑΟ 14 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΑΟ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 4 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 0 ΒΑΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΒΑΟ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 6 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 2 ΒΑΟ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΒΑΟ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΒΑΟ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 8 ΒΑΟ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 7 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.