X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ02ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ32ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ23ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 36
0
45-13
11-3-0
23-5
6-1-0
22-8
5-2-0
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 32
0
57-20
10-2-2
29-8
6-1-0
28-12
4-1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 25
0
50-30
8-1-5
33-14
5-0-2
17-16
3-1-3
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 20
0
24-29
6-2-6
14-14
4-1-2
10-15
2-1-4
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 19
0
32-33
5-4-5
17-17
2-3-2
15-16
3-1-3
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 12
0
25-35
3-3-8
13-13
2-2-3
12-22
1-1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 8
0
14-38
2-2-9
6-18
1-0-5
8-20
1-2-4
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 4
0
12-61
1-1-11
6-29
1-1-5
6-32
0-0-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 6 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 4 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 12 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 5 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 5 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 6 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 3 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 5 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 4 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 5 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 4 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 0 8 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 4 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 6 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 5 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 7 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 4 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 6 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 0 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.