X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ 2003



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)20ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 190811ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΣΑΝΤΟΣ44ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ29ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΟΜΑΔΑ Α
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ52ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(19η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΟΜΑΔΑ Α-ΣΑΝΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 33
0
65-12
10-3-2
30-10
4-2-2
35-2
6-1-0
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 33
0
57-25
11-0-4
30-16
4-0-3
27-9
7-0-1
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 33
0
49-18
10-3-3
23-3
5-2-0
26-15
5-1-3
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32
0
41-14
10-2-3
27-9
7-0-2
14-5
3-2-1
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 31
0
42-32
10-1-5
21-11
5-1-2
21-21
5-0-3
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 22
0
34-30
6-4-6
12-11
3-2-3
22-19
3-2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 17
0
43-41
3-8-5
20-15
2-3-1
23-26
1-5-4
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 17
0
36-48
5-2-8
17-30
1-1-6
19-18
4-1-2
ΣΑΝΤΟΣ 12
0
24-52
3-3-10
10-36
1-2-6
14-16
2-1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 12
0
20-58
3-3-10
10-31
2-1-5
10-27
1-2-5
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -1
-2
13-94
0-1-15
8-44
0-1-7
5-50
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 2 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΣΑΝΤΟΣ 2 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1 8 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 2 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 6 2 ΣΑΝΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3 3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 8 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 0 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 8 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΣΑΝΤΟΣ 0 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 0 2 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 7 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΣΑΝΤΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 0 2 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
ΟΜΑΔΑ Α ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 1 4 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 3 0 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 8 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 1 1 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3 3 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2 3 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΣΑΝΤΟΣ 0 11 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 ΟΜΑΔΑ Α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 1 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 4 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3 3 ΣΑΝΤΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 10 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 1 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1 6 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 3 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 9 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 6 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 3 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1 2 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ΟΜΑΔΑ Α

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 1 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 5 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΑΝΤΟΣ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 3 0 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΣΑΝΤΟΣ 1 3 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 1 1 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΟΜΑΔΑ Α ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1 3 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 8 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 6 ΣΑΝΤΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 10 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 5 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

ΣΑΝΤΟΣ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 8 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 0 2 ΣΑΝΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 2 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 10 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΑΝΤΟΣ 0 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3 4 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 1 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 4 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΝΤΟΣ 1 7 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 3 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) ΣΑΝΤΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 2 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 2 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΣΑΝΤΟΣ 4 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 9 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5 2 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΟΜΑΔΑ Α ΣΑΝΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) ΟΜΑΔΑ Α
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΣΑΝΤΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΑΝΤΟΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΣΑΝΤΟΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.