X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ31ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ50ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
FOUL TRAINING30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ32ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ21ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 45
0
53-21
14-3-1
28-11
8-0-1
25-10
6-3-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 36
0
46-31
12-0-6
30-20
7-0-2
16-11
5-0-4
ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 34
0
32-19
11-1-6
19-6
6-1-2
13-13
5-0-4
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 31
0
40-42
10-1-7
17-20
5-0-4
23-22
5-1-3
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 29
0
35-37
9-2-7
21-22
5-0-4
14-15
4-2-3
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 26
0
37-27
8-2-8
23-11
5-1-3
14-16
3-1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24
0
21-24
7-3-8
12-5
5-3-1
9-19
2-0-7
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 23
0
30-38
7-2-9
17-14
4-2-3
13-24
3-0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 7
0
14-40
2-1-15
4-17
1-0-8
10-23
1-1-7
FOUL TRAINING 7
0
15-44
2-1-15
11-15
2-1-6
4-29
0-0-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 FOUL TRAINING

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 1 FOUL TRAINING

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 3 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 8 0 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

FOUL TRAINING 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3 0 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 5 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 6 2 FOUL TRAINING

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

FOUL TRAINING 1 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 3 0 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1 7 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 4 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

FOUL TRAINING 3 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 1 0 FOUL TRAINING

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 2 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

FOUL TRAINING 2 2 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 2 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 FOUL TRAINING

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 6 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 1 2 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 6 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

FOUL TRAINING 0 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 2 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

FOUL TRAINING 1 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 2 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 FOUL TRAINING

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 3 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 5 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

FOUL TRAINING 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 5 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 0 FOUL TRAINING

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 0 4 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 0 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 0 FOUL TRAINING

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 3 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

FOUL TRAINING 1 2 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) 1 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 3 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 FOUL TRAINING

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 5 0 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

FOUL TRAINING 3 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.