X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΝΕΟ ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 3ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ03ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)12ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ010ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ16ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ07ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 24
0
43-2
8-0-0
26-1
4-0-0
17-1
4-0-0
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 16
0
19-6
5-1-1
11-5
3-1-1
8-1
2-0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16
0
20-10
5-1-1
9-2
2-0-0
11-8
3-1-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 15
0
27-8
5-0-2
15-4
4-0-0
12-4
1-0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 12
0
22-11
4-0-3
7-8
2-0-2
15-3
2-0-1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12
0
27-24
4-0-4
10-13
2-0-2
17-11
2-0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6
0
15-27
2-0-5
4-9
1-0-2
11-18
1-0-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6
0
13-32
2-0-6
9-19
1-0-3
4-13
1-0-3
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0
0
0-18
0-0-6
0-6
0-0-2
0-12
0-0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0
0
10-58
0-0-7
8-30
0-0-4
2-28
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 6 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 4 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 7 ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 4 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 14 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 4 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 1 1 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 8 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 8 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 1 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 10 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 7 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.