X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ30ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA14ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ50ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)30ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 40
0
64-10
13-1-0
36-3
7-0-0
28-7
6-1-0
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 36
0
47-7
12-0-2
22-4
6-0-1
25-3
6-0-1
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 29
0
32-14
9-2-3
19-7
5-1-1
13-7
4-1-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 19
0
35-30
6-1-7
16-12
3-1-3
19-18
3-0-4
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 15
0
28-38
4-3-7
12-26
1-2-4
16-12
3-1-3
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 12
0
25-45
4-0-10
14-19
2-0-5
11-26
2-0-5
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 12
0
14-42
4-0-10
8-11
2-0-5
6-31
2-0-5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1
0
15-74
0-1-13
6-45
0-0-7
9-29
0-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 5 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 8 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 10 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 5 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 5 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 7 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 2 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 6 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 5 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 7 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 0 6 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 5 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 6 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 6 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 6 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 8 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 0 5 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4 4 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 6 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1 3 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 0 7 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 4 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 7 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 0 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 3 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 1 4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 3 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.