X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 1ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΑ ΑΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ21ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ43ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ03ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ30ΑΤΕΡΜΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 43
0
45-12
14-1-1
23-4
7-1-0
22-8
7-0-1
ΙΩΝΙΚΟΣ 36
0
46-23
12-0-4
23-18
5-0-3
23-5
7-0-1
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
0
52-32
10-1-5
29-16
6-0-2
23-16
4-1-3
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 29
0
52-30
9-2-5
21-12
4-1-3
31-18
5-1-2
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 27
0
27-22
8-3-5
16-10
5-1-2
11-12
3-2-3
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 22
0
40-39
7-1-8
14-17
3-1-4
26-22
4-0-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 13
0
21-50
4-1-11
12-29
3-1-4
9-21
1-0-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 10
0
20-47
3-1-12
13-22
2-0-6
7-25
1-1-6
ΟΜΑΔΑ Α 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
ΑΤΕΡΜΩΝ 0
0
0-48
0-0-16
0-24
0-0-8
0-24
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 2 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 4 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 5 8 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 2 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 4 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 4 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΟΜΑΔΑ Α

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 4 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 1 4 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 5 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
ΟΜΑΔΑ Α ΙΩΝΙΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ 4 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 0 7 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 5 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 4 4 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 1 6 ΙΩΝΙΚΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 2 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 0 9 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΤΕΡΜΩΝ ΟΜΑΔΑ Α

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ 4 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 6 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 5 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 5 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΟΜΑΔΑ Α

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΕΡΜΩΝ 0 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 3 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΜΑΔΑ Α

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΑ Α ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 4 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΤΕΡΜΩΝ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.