X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 2ος όμιλος



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ30ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ53ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ61ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)03ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)04ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 46
0
62-23
15-1-2
30-14
7-1-1
32-9
8-0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 40
0
68-27
12-4-2
34-13
6-2-1
34-14
6-2-1
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 33
0
52-41
9-6-3
25-17
5-3-1
27-24
4-3-2
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 32
0
48-38
10-2-6
24-20
5-1-3
24-18
5-1-3
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 31
0
49-36
9-4-5
29-15
5-3-1
20-21
4-1-4
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 23
0
40-41
5-8-5
20-23
2-4-3
20-18
3-4-2
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 19
0
38-41
5-4-9
16-20
2-3-4
22-21
3-1-5
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 11
0
31-63
2-5-11
13-33
1-1-7
18-30
1-4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11
0
28-64
3-2-13
16-31
3-0-6
12-33
0-2-7
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 6
0
11-53
2-0-16
7-27
1-0-8
4-26
1-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 6 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 9 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 0 8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 3 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 4 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 7 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 2 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 3 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 4 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 5 1 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 6 1 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 1 2 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 2 2 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 4 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 5 5 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 2 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 5 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 2 7 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 1 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 5 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 3 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 1 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 4 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 0 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 1 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 2 5 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 3 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 2 ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 6 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 0 4 ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.