X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(16η αγωνιστική)

ΣΥΚΙΕΣΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΔΕΗΜ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ30ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ
ΠΕΡΑΙΑΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΔΘΕΡΜΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥΒΥΣΩΝΕΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17η αγωνιστική)

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ-ΣΥΚΙΕΣ
ΦΑΛΗΡΟ-ΔΕΗ
ΘΕΡΜΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ-ΠΕΡΑΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΠΑΟΔ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΦΑΛΗΡΟ 36
0
67-18
12-0-1
36-10
7-0-0
31-8
5-0-1
ΒΥΣΩΝΕΣ 33
0
58-20
11-0-1
31-12
6-0-0
27-8
5-0-1
ΘΕΡΜΗ 22
0
45-24
7-1-2
14-5
3-1-0
31-19
4-0-2
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 19
0
30-30
6-1-5
18-15
3-1-2
12-15
3-0-3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18
0
39-37
5-3-3
22-22
2-2-2
17-15
3-1-1
ΠΑΟΔ 16
0
35-37
5-1-6
18-22
2-1-3
17-15
3-0-3
ΠΕΡΑΙΑ 16
0
36-40
4-4-5
17-17
2-1-3
19-23
2-3-2
ΣΥΚΙΕΣ 15
0
33-35
4-3-5
14-19
2-1-3
19-16
2-2-2
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 9
0
19-32
3-0-7
7-19
1-0-4
12-13
2-0-3
ΕΣΠΕΡΟΣ 5
0
19-35
1-2-7
12-20
1-1-4
7-15
0-1-3
ΔΕΗ 5
0
25-55
1-2-9
17-33
1-0-6
8-22
0-2-3
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 4
0
20-63
1-1-9
5-21
0-1-3
15-42
1-0-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 1 4 ΠΑΟΔ

ΠΕΡΑΙΑ 1 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΥΣΩΝΕΣ

ΔΕΗ 3 11 ΘΕΡΜΗ

ΣΥΚΙΕΣ 0 6 ΦΑΛΗΡΟ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΡΑΙΑ 7 2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

ΠΑΟΔ 5 4 ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 5 2 ΔΕΗ

ΒΥΣΩΝΕΣ 5 3 ΣΥΚΙΕΣ
ΘΕΡΜΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 0 4 ΦΑΛΗΡΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΕΗ 3 4 ΠΕΡΑΙΑ

ΣΥΚΙΕΣ 4 2 ΠΑΟΔ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 2 7 ΒΥΣΩΝΕΣ

ΦΑΛΗΡΟ 5 4 ΘΕΡΜΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕΗ 5 2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

ΕΣΠΕΡΟΣ 2 3 ΣΥΚΙΕΣ

ΠΕΡΑΙΑ 1 6 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΟΔ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 9 ΦΑΛΗΡΟ

ΘΕΡΜΗ 2 1 ΒΥΣΩΝΕΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 1 8 ΣΥΚΙΕΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 3 ΔΕΗ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΦΑΛΗΡΟ 5 2 ΠΕΡΑΙΑ

ΘΕΡΜΗ 4 1 ΠΑΟΔ

ΒΥΣΩΝΕΣ 4 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7 0 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΣΥΚΙΕΣ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

ΔΕΗ 0 3 ΦΑΛΗΡΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ 2 4 ΘΕΡΜΗ

ΠΕΡΑΙΑ 2 3 ΒΥΣΩΝΕΣ

ΠΑΟΔ 2 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 1 7 ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

ΦΑΛΗΡΟ 9 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΘΕΡΜΗ 2 2 ΣΥΚΙΕΣ

ΒΥΣΩΝΕΣ 6 0 ΔΕΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 4 0 ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΟΔ 3 4 ΠΕΡΑΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΑΛΗΡΟ 8 1 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 0 3 ΘΕΡΜΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 7 ΒΥΣΩΝΕΣ

ΣΥΚΙΕΣ 4 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΔΕΗ 2 5 ΠΑΟΔ

ΕΣΠΕΡΟΣ 3 3 ΠΕΡΑΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΘΕΡΜΗ

ΒΥΣΩΝΕΣ 4 3 ΦΑΛΗΡΟ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

ΠΑΟΔ 2 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕΡΑΙΑ 3 3 ΣΥΚΙΕΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΕΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΑΛΗΡΟ 3 1 ΠΑΟΔ

ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 5 2 ΠΕΡΑΙΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 2 ΕΣΠΕΡΟΣ

ΣΥΚΙΕΣ 2 2 ΔΕΗ

ΒΥΣΩΝΕΣ 8 4 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΘΕΡΜΗ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

ΠΑΟΔ 0 5 ΒΥΣΩΝΕΣ

ΠΕΡΑΙΑ 3 0 ΘΕΡΜΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ 1 6 ΦΑΛΗΡΟ

ΔΕΗ 3 5 ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

ΣΥΚΙΕΣ 3 4 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΔ 6 4 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΠΕΡΑΙΑ

ΒΥΣΩΝΕΣ 4 1 ΕΣΠΕΡΟΣ

ΘΕΡΜΗ 6 1 ΔΕΗ

ΦΑΛΗΡΟ 3 0 ΣΥΚΙΕΣ

ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ 0 3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 2 2 ΠΕΡΑΙΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ 1 4 ΠΑΟΔ

ΔΕΗ 1 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΣΥΚΙΕΣ 1 4 ΒΥΣΩΝΕΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 9 ΘΕΡΜΗ

ΦΑΛΗΡΟ 3 0 ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΕΗ
ΠΑΟΔ ΣΥΚΙΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ
ΘΕΡΜΗ ΦΑΛΗΡΟ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΔΕΗ
ΣΥΚΙΕΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΙΑ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΠΑΟΔ
ΦΑΛΗΡΟ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΘΕΡΜΗ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΥΚΙΕΣ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΔΕΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ 3 0 ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ
ΠΕΡΑΙΑ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΔ ΘΕΡΜΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΒΥΣΩΝΕΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΣΥΚΙΕΣ
ΦΑΛΗΡΟ ΔΕΗ
ΘΕΡΜΗ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΠΕΡΑΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΟΔ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΛΗΡΟ
ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΡΜΗ
ΔΕΗ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΕΡΑΙΑ ΠΑΟΔ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΦΑΛΗΡΟ
ΘΕΡΜΗ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ
ΒΥΣΩΝΕΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΥΚΙΕΣ
ΠΑΟΔ ΔΕΗ
ΠΕΡΑΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΡΜΗ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΟΔ
ΣΥΚΙΕΣ ΠΕΡΑΙΑ
ΔΕΗ ΕΣΠΕΡΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΡΜΗ
ΠΑΟΔ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΡΑΙΑ ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΗ ΣΥΚΙΕΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΠΑΟΔ
ΘΕΡΜΗ ΠΕΡΑΙΑ
ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΡΓ.ΚΑΖΙΝΟ ΔΕΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΙΕΣ



ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.