X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΝΕΟΤΕΡΟ
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββάτου 29/2/2020
#11670

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι
Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2) (2006 και νεότεροι)

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.30
Γιατρός:


Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Ατέρμων - ΑΣ Μύγδονας 2007 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αθλητική Εκπαίδευση - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ιωνικός - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σταυρούπολης

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 12.30
Γιατρός:

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα:12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 - 2ος όμιλος(14η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.00

Κ13 - 3ος όμιλος (13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ13 - 5ος όμιλος(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.00
Γιατρός:





---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 29.02.2020 ----




Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK