ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 3-1 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-1 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-3 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 0-0 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 3-1 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.: 0-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 3-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 2-0 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 0-1 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 2-4 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 2-1 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 23.09.2023, 17.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 2-2 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ: 0-0 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 2-3 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-0 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 2-2 Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΑΔΕΝΔΡΟΥ «ΔΙΑΜ.ΜΑΣΟΥΤΗΣ» - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-0 Διαιτησία: - - 23.03.2024, , γήπ: - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.: 0-2 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 3-2 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 4-3 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 16.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΜΠΑ.Μ.: 1-3 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 7-0 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: 0-1 Διαιτησία: - - 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 1-2 Διαιτησία: - - 17.03.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 13.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 20.01.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-3 Διαιτησία: - - 03.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 10.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 17.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 24.02.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: 3-0 Διαιτησία: - - 02.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - 09.03.2024, , γήπ: - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-7 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 3-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: - - 27.02.2024, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ14 |
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-6 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: - - 28.02.2024, 14.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ16 |
|
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: 6-0 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-12 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: 3-2 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 0-9 Διαιτησία: - - , , γήπ: - κατ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ15 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |