X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
30.09.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.11.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 4-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25.11.2018, 11.30, γήπ: ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18.11.2018, 11.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 6-1
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 4-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK