X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12.05.2019, 17.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
19.05.2019, 17.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
03.02.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 4-1
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10.02.2019, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 6-5
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
05.05.2019, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25.11.2018, 11.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 0-1
Διαιτησία: OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17.02.2019, 12.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 4-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 6-0
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07.04.2019, 12.00, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΙΟΛΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΕΡΑ: 1-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 2-3
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
09.12.2018, 11.00, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 0-3
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΠΕΡΑ: 5-1
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-4
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14.04.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 0-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.10.2018, 16.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK