X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
07.10.2018, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 3-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25.11.2018, 11.00, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΟΛΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK