X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
03.02.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 2-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 2-6
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20.01.2019, 13.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 1-5
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21.04.2019, 11.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
11.11.2018, 13.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 6-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΠΛΑΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 10-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.01.2019, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 6-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
05.05.2019, 12.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΠΕΡΑ: 2-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07.10.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
17.02.2019, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21.10.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: 3-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 1-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 3-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK