X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20.10.2019, 16.30, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 5-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15.09.2019, 17.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.09.2019, 16.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
13.10.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17.11.2019, 12.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 3-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26.01.2020, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28.09.2019, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
24.11.2019, 12.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 7-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 2-2
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 5-2
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
09.02.2020, 15.30, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09.11.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11.01.2020, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.02.2020, 15.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ -ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ: 0-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21.09.2019, 17.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 1-4
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
13.10.2019, 16.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 7-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15.12.2019, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.02.2020, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19.10.2019, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΕΚΜΕΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
22.12.2019, 12.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΟΛΟΣ: 6-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
19.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06.10.2019, 14.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 2-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
02.11.2019, 15.00, γήπ: ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: 2-2
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08.12.2019, 11.30, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
25.01.2020, 15.30, γήπ: ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 1-4
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30.11.2019, 16.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 3-1
Διαιτησία: ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 5-1
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
02.02.2020, 15.30, γήπ: ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 4-0
Διαιτησία: ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΑΚΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ
08.02.2020, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20.10.2019, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19.01.2020, 11.30, γήπ: ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22.02.2020, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07.09.2019, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK