X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 7-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 7-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 0-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14.10.2018, 13.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.11.2018, 13.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 2-5
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.12.2018, 11.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 0-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ: 1-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΕΛΕΟΥΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ: 3-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03.02.2019, 11.00, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
05.05.2019, 17.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
09.12.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17.02.2019, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07.04.2019, 13.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 8-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΛΑΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30.09.2018, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΠΕΡΑ: 1-4
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
27.01.2019, 10.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 0-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 1-2
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 1-1
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ: 0-5
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 5-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 1-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
25.11.2018, 09.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ: 1-4
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.12.2018, 09.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011: 1-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 5-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK