X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14.04.2019, 11.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
09.12.2018, 11.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΧΙΑΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.02.2019, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
05.05.2019, 17.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
03.02.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 6-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.04.2019, 11.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 1-4
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13.02.2019, 15.45, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 3-0
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.03.2019, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΧΑΤΖΗΣΙΔΕΡΗ ΡΟΔΟΠΗ
23.09.2018, 11.30, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
07.10.2018, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.10.2018, 13.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 4-3
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27.01.2019, 09.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14.10.2018, 17.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25.11.2018, 13.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
16.12.2018, 12.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.02.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: 3-3
Διαιτησία: ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
02.12.2018, 09.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16.09.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK