X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19.05.2019, 17.15, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
22.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
17.02.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ: 0-1
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10.03.2019, 12.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
24.04.2019, 17.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
05.05.2019, 18.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 3-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
06.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12.05.2019, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK