X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ: 1-0
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
11.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 1-5
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17.02.2019, 12.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
03.11.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 3-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΕΡΑ: 1-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ: 0-3
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 0-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.10.2018, 16.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: 5-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK