X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.
ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ03ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ33ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΕΡΜΩΝ 30ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ02ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ03ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΤΕΡΜΩΝ 49
0
79-16
16-1-1
38-8
7-1-1
41-8
9-0-0
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 44
0
73-19
14-2-2
39-7
7-1-1
34-12
7-1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 40
0
51-27
13-1-3
30-16
8-0-1
21-11
5-1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 37
0
63-25
12-1-3
28-14
6-0-2
35-11
6-1-1
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29
0
48-38
9-2-7
25-21
4-2-3
23-17
5-0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 19
0
37-52
6-1-10
16-19
4-0-5
21-33
2-1-5
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 17
0
36-93
5-2-10
20-49
2-1-5
16-44
3-1-5
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 6
0
6-39
2-0-13
3-18
1-0-6
3-21
1-0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 6
0
6-42
2-0-14
3-21
1-0-7
3-21
1-0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0
0
0-48
0-0-16
0-24
0-0-8
0-24
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.




Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 2 7 ΑΤΕΡΜΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 12 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 6 ΑΤΕΡΜΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 7 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 4 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 7 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 10 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 5 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 1 1 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 5 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 5 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 0 7 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 4 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 8 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 13 0 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 2 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 7 7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ 10 0 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 5 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 2 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 5 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 3 4 ΑΤΕΡΜΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 6 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 1 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΑΤΕΡΜΩΝ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 3 ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΕΡΜΩΝ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK