X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 17&18/3/2018
http://www.epsm.gr/article.asp?code=10230
Ώρα ανάρτησης: 13/3/2018    18:41

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελπίδες Χαλάστρας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (Θα διεξαχθεί στις 21/03/2018)


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Νίκη Ευκαρπίας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Αίας Ευόσμου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Εθνικός Σοχού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Λητής - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Μαρτίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Παπαδημητρίου, Σκλάβαινας, Σκουφός.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Αφθονίδης, Βαζακίδης, Βalousha, Βαρούτης, Καραχρυσάφη, Λαζαρίδης, Χατζηαθανασίου.







































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.03.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

AEΠ Ηρακλής - AΠE Λαγκαδά
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο - ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – ΑΕ Καρίτσας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Επανομής - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Ακρίτες Συκεών - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΕ Φαλήρου - Μελιτέας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - Μαραθώνας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Νίκη Νεοχωρούδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Εθνικός Μαλγάρων - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Μαγνησιακός - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Δόξα Ελπίδας - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Σάντος Πανοράματος - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Προοδευτική - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αίολος - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00
- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Δόξα Τριλόφου - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΜΑΣ Στίβου - Βρασίδας Βρασνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

ΑΕ Νέων Σίνδου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

Δάφνη Ακροποτάμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΣ Αγ. Παύλος - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.30
- Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.30
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κανάρης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00
- Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Αναγέννηση Επταπυργίου - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00 - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Αετός Ανω Σταυρού - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00 - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Νεοχωρλής, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Αθ.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
09.00 – 13.00: Γερόπουλος, Γιάκος, Ζησόπουλος, Λαζάρου, Μανωλόπουλος, Ξυλάς, Τρικούπης,
13.00 – 17.00: Μουχσιάδης, Σίσκος, Φαντίδου, Βalousha, Λουκοβίτης, Μανωλόπουλος, Μαυρίδης, Ζαϊρης.





ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.